Diğer Mühendislik Plastikleri

Diğer Mühendislik Plastikleri

Diğer Üstün Özelliklere Sahip Yüksek Teknoloji Sanayi ve Mühendislik Plastikleri

Stok durumu,sipariş ve bilgi için;
E-Mail: info@turka-metal.com ⇐ üstüne tıklayınız
TELEFON 1 : 0216 446 8 449 ⇐ üstüne tıklayınız otomatik arayın

TELEFON 2 : 0216 493 8 878 ⇐ üstüne tıklayınız otomatik arayın

PEEK / PEEC KETRON / POLIETERETERKETON ( 255 C – 320 C )
Kimyasal dayanım özelliği, aşınma dayanım özelliği, elektriksel özellikleri, mekanik dayanımı özellikleri çok daha iyidir. Siyah ve natural renkte mevcuttur. Çubuk ve levha olarak stoklarda bulunmaktadır.

LEVHA VE ÇUBUK ŞEKLİNDE TAM BOY VE KESİMLİ SATIŞLARIMIZ VARDIR.
PPS ( 228 C – 263 C )
Aşınma dayanımı özelliği, kimyasal dayanımı çok iyidir. Mekanik dayanımı ile  radyasyona karşı dayanımı iyidir.
PVDF ( 153 C )
Çok iyi kimyasal dayanım değerleri ile iyi mekanik dayanım değerleri vardır. Sürtünme katsayısı düşüktür, bu yüzden kaygan bir malzemedir. Yüksek radyasyona karşı dirençlidir.

PET  Hafif ve kimyasala karşı dirençlidir.
PEI ( 169 C )
Yüksek mekanik dayanım değerleri ve sertlik değerlerine sahiptir. Buhar Sterilizasyonunda kullanılabilir. Gıda ürünleri ile temasında sakınca yoktur. Yüksek radyasyon enerjisine karşı dirençlidir.
PI ( 243 C – 478 C )
Çok iyi aşınma dayanımına sahiptir. Kaygan bir yüzeyi vardır. Düşük alev alırlık özelliği mevcuttur. Elektriksel dayanımı ve radyasyon enerjisi dayanımı oldukça iyidir.

silivri polimer plastik, çatalca polimer plastik,gebze peec, tuzla pvdf, silivri pvdf, ankara pvdf, ankara ostim peec, silivri kestamid, silivri polyamid, bozüyük keslamit, bozüyük polimer plastik polyamid, çatalca polietilen, kayseri ulpollen, kayseri alpollen polietilen, silivri pom poliasetal, mavi pom, istanbul bayrampaşa polyamid