Gümüş Kaynak Telleri

Gümüş Kaynak Telleri

LEHİM VE LEHİM ALAŞIMLI OKSİJEN KAYNAK TELLERİ GRUBUMUZ

GÜMÜŞ KAYNAK TELİ

%20Ag ORANLI GÜMÜŞ KAYNAK TELİ : Kadmiyum içermez. Gümüş oranı düşük kaynak telidir. Kadmiyum içermediği için gıda ve ilaç sektöründe kullanılır. Erime sıcaklığı yüksektir bu nedenle adım kaynağı için çok uygundur.
%20Ag ORANLI SARI UÇLU GÜMÜŞ KAYNAK TELİ: Kadmiyum ihtiva eder. Gıda ve ilaç sektöründe kullanılması önerilmez. Düşük sıcaklıklarda erir, çelik,bronz,sert metaller,pirinç gibi metallerin birleştirilmesinde kullanımı uygundur.
%30Ag ORANLI GÜMÜŞ KAYNAK TELİ: Kadmiyum içermez. Seri kaynaklama veya kayan bant sistemi üretimi yapan işletmelerde sıklıkla tercih edilir.
%30Ag ORANLI KIRMIZI UÇLU GÜMÜŞ KAYNAK TELİ:Sert metallerin birleştirilmesinde kullanılır, yüksek oranda gümüş ihtiva eder. Düşük sıcaklıkta kaynaklama sağlar ve seri üretimlerde tercih edilir.
%40Ag ORANLI GÜMÜŞ KAYNAK TELİ:Kadmiyum içermez.Gümüş oranı yüksektir ve çok sert lehim telidir.Elektrik iletkenliği yüksektir.
%40Ag ORANLI YEŞİL UÇ GÜMÜŞ KAYNAK TELİ:Gümüş oranı yüksektir.Döküm metal ürünlerinin tamamında, bakır boru,bronz boru,sert metaller ve soğutma aksamlarında ve proses hatlarda tercih edilir,zaman ve sarfiyat tasarrufu sağlar.

Ag40 Cd borax kaplı gümüş kaynak teli gümüş oranı %40

BAKIR KAYNAK TELİ

PİRİNÇ KAYNAK TELİ

ALÜMİNYUM KAYNAK TELİ

FİRMAMIZDA KURŞUN LEVHA ÜRÜNLERİMİZ DE MEVCUTTUR. İSTENİLEN KİLODA KESİLİP VERİLMEKTEDİR.

GEBZE GÜMÜŞ KAYNAK TELİ, KURTKÖY PENDİK GÜMÜŞ KAYNAK TELİ, TUZLA ORHANLI GÜMÜŞ KAYNAK TELİ, GEBZE ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ %40 GÜMÜŞ KAYNAK TELİ, TAYSAD ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ GÜMÜŞ KAYNAK TELİ,tuzla birmes sanayi gümüş kaynak teli, istanbul karaköy kaynak teli, gebze organize sanayi bölgesi gümüş kaynak telleri, kocaeli gümüş kaynak teli, adana gümüş kaynak teli, gebze güzeller organize sanayi bölgesi gümüş kaynak telleri, orhanlı tuzla gümüş kaynak telleri, gebze hasköy sanayi sitesi gümüş kaynak telleri, zonguldak gümüş kaynak telleri, en uygun fiyatlı gümüş kaynak telleri, istanbul kurtköy gümüş kaynak telleri, pendik gümüş kaynak teli, taysad  organize sanayi bölgesi gümüş kaynak telleri,istanbul anadolu yakası organize sanayi bölgesi gümüş kaynak teli, gebze birlik sanayi sitesi gümüş kaynak teli