Diğer Mühendislik Plastikleri

Diğer Mühendislik Plastikleri

Posted by on Oca 6, 2015 in Plastik

Diğer Mühendislik Plastikleri

Stok durumu,sipariş ve bilgi için;
E-Mail: info@turka-metal.com ⇐ üstüne tıklayınız
TELEFON 1 : 0216 446 8 449 ⇐ üstüne tıklayınız otomatik arayın

TELEFON 2 : 0216 493 8 878 ⇐ üstüne tıklayınız otomatik arayın

Diğer Üstün Özelliklere Sahip Yüksek Teknoloji Sanayi ve Mühendislik Plastikleri

Other superior features High- Technology Industry and Engineering Plastics

PEEK / PEEC ( 255 C – 329 C )
Kimyasal dayanım özelliği, aşınma dayanım özelliği, elektriksel özellikleri, mekanik dayanımı özellikleri çok daha iyidir. Isıya karşı yüksek mukavemet gösterir. tuzla peek malzeme, gebze peek gebze peec malzeme, istanbul peek peec malzeme, istanbul peec,tuzla peec, gebze peek,gebze peec, peec yüksek sıcaklık dayanımlı plastik türkiye istanbul, peec lama kesimli orhanlı, gebze organize sanayi bölgesi peec ve peek malzeme, peek çubuk takoz istanbul tuzla, peek ankara ostim, peec adana, peec adana yüreğir, peec malzeme bursa, peek malzeme tekirdağ çorlu, peec peek malzeme kocaeli gebze, peek peec antalya, peek zonguldak,peek trabzon, peek plastik çubuk konya, peec tuzla orhanlı, peek dudullu imes, peek çubuk ve levha gebze 
PPS ( 228 C – 268 C )
Aşınma dayanımı özelliği, kimyasal dayanımı çok iyidir. Mekanik dayanımı ile  radyasyona karşı dayanımı iyidir.Radyasyona karşı koruyucu malzeme olarak Röntgen odaları veya nükleer santrallerde kurşun yerine kullanılmaktadır. Sağlık kuruluşları,Hastaneler,Radyasyona maruz kalınabilecek tüm ortamlarda genel kullanımı vardır. PPS TUZLA,PPS GEBZE,PPS ÇUBUK VE LEVHA GEBZE ORHANLI TUZLA,PPS KONYA,PPS İSTANBUL,PPS TÜRKİYE,PPS BURSA
PVDF ( 157 C )
Çok iyi kimyasal dayanım değerleri ile iyi mekanik dayanım değerleri vardır. Sürtünme katsayısı düşüktür, bu yüzden kaygan bir malzemedir. Yüksek radyasyona karşı dirençlidir. İlaç şirketleri,radyoaktif element kullanan kuruluşlar ve uzay araştırması yapan firmalarca tercih edilir. Deniz altı projelerinde veya Asitik ortamlarda ilk sırada tercih edilir.
PEI ( 169 C )
Yüksek mekanik dayanım değerleri ve sertlik değerlerine sahiptir. Buhar Sterilizasyonunda kullanılabilir. Gıda ürünleri ile temasında sakınca yoktur. Yüksek radyasyon enerjisine karşı dirençlidir. Uzay araştırmalarında astronot besinlerinin saklanma kabı ve bu amaçla kullanılabilen ender ürünler arasındadır. Türkiye de kullanım alanı çok düşüktür.
PI ( 242 C – 479 C )
Çok iyi aşınma dayanımına sahiptir. Kaygan bir yüzeyi vardır. Düşük alev alırlık özelliği mevcuttur. Elektriksel dayanımı ve radyasyon enerjisi dayanımı oldukça iyidir.
PET
Aşınma dayanımı ve asitlere karşı dirençlidir. Hafiftir.